Swiss oto kiralama
Anasayfa l İletişim Formu l Müşteri Hizmetleri l Biz Sizi Arayalım?

   
     
       
  Alış Şehri Dönüş Şehri
   
  Alış Yeri   Dönüş Yeri
 
  Rezervasyon Tarihi   Dönüş Tarihi
 
  Rezervasyon Saati   Dönüş Saati
 
  Fiyatlarimiz, yukaridaki verdiginiz bilgilere göre otomatik hesaplanir ve daha sonradan araç tesliminde ilave ücretler talep edilmez. Fiyatlarimiza Hersey Dahildir.
 
 Şifremi
Unuttum?
Üye Olmak
İstiyorum
 

İstanbul Rent a Car Kiralama Şartları

Beylikdüzü Rent a Car_Kiralama Şartları

Kiralama Yaşı

• Ekonomik grup kiralık araçlar için 23 yaş (R.Clio, Hyundai Era, Fiat Albea vb.)
• Orta grup kiralık araçlar için 25 yaş (R.Megane, Fiat Linea,VW Jetta, VW Golf vb.)
• Üst grup kiralık araçlar için 27 yaş (Ford Mondeo, VW Passat vb.)
• Lüks grup kiralık araçlar için 30 yaş ve üzerinde olmak. (BMW, Mercedes C180 vb.)

Depozito


Araç Kiralama yapan müşterilerimizden kiralama esnasında ; olabilecek HGS,OGS,Trafik Radar Cezaları için veya kiracı dönüş tarihinin açık tarihli olmasını isterse enaz 200 euro depozito alınır. Şirketimizin diğer durumlardada depozito isteme hakkı saklıdır

Ödeme

Araç Kiralama anında toplam kira bedeli ve depozito tahsil edilir. Ödemelerinizi elden nakit yapabileceğiniz gibi Online-EFT olarakta yapabilirsiniz. En kısa kiralama 48 saat olup, gecikme halinde her ek saat için uygulanan günlük ücretin 1/3 ' ü alınır. Toplam 3 saati geçen gecikmeler ise 1 tam gün olarak hesaplanır. Araba Kiralama süresi bitiminde araç temizliği ve belirtilmiş km.aşım miktarı kontrol edilir. Kiralık araç dönüşlerinde kirli gelen araçlar için 15 TL Yıkama Ücreti alınır. Km. aşımları ise her 100 km. için extra 20 TL olarak hesaplanır.
Swiss Rent A Car ’ dan gerçekleştireceğiniz oto kiralamalarınızda Nakit ya da havale/EFT ile anında ödemeyi seçerseniz %5 ’e varan indirim avantajlarından yararlanıyor olacaksınız. Haydi siz de araçlarınızı Swiss Rent A Car’ dan erkenden kiralayın, indirim fırsatlarından sizler de faydalanın !


Ehliyet Süresi

• Ekonomik grup kiralık araçlar için en az 2 yıllık

• Orta grup kiralık araçlar için en az 3 yıllık

• Üst ve lüks grup kiralık araçlar için en az 5 yıllık ehliyete sahip olmak

Araç Kiralama esnasında yukarıdaki ön şartlar aranacağı için ehliyet, kimlik, ikametinizi gösterir herhangi bir belge (son aya ait ödenmiş üzerinize kayıtlı elektrik, su veya doğalgaz faturası) ve pasaportunuzun (yurtdışından gelen misafirlerimiz için) yanınızda olması halinde aracı teslim alabilirsiniz.Km. Sınırlaması

•  2 gün 400 km.

•  7 gün 1500 km.

• 15 gün 2500 km.

• 30 gün 4000 km.

Not: Km.'nin aşılması durumunda her 100 km.'ye 20 TL extra ücret uygulanır. (Aksi bir anlaşma yoksa)

Fiyat Koşulları

Fiyatlarına dahil olan hizmet ve ürünler

Sitede gördüğünüz tüm fiyatlara aşağıdaki hizmet ve ürünler dahildir:

• Muafiyetli Kaza Sigortasından Yararlandırma Teminatı
• Tüm fiyatlara Muafiyetli Kaza Sigortası (MKS) dahildir. Muafiyetli Kaza Sigortası çarpışma halindeki hasarları kapsar. Sigorta şartlarının yerine getirilmesi halinde, çarpışma sonucu oluşan hasarın 3000 türk lirasına kadar olan hasarlarda sigorta tüm masrafı karşılar 3000 Türk Lirasının üstündeki hasarlarda , 750 TL'lik kısmı müşteriye ait olmak üzere, hasarı tazmin eder.
• Hırsızlık Sigortası
• Üçüncü Şahıs Sorumluluk Sigortası ( poliçe teminatları dahilinde )
• Periyodik bakım giderleri

DİKKAT !!

Aşağıdaki hallerde Sigortadan Yararlandırma Teminatı geçersiz olacak ve oluşacak zarar sigorta kapsam dışında kalacaktır:

• Aracın kira kontratı üzerinde ismi yazılı kişilerden başkasına kullandırılması,
• Aracın normal kullanım koşulları dışında kullanılması (aracın yüksek motor harareti ile kullanılması, kötü yol şartları veya patlak lastik üzerinde yürünmesi, araca yanlış yakıt doldurulması ve benzeri diğer durumlar),
• Aracın trafik kuralları dışında kullanılması (yasal hız sınırlarının aşılması, kırmızı ışıkta geçilmesi ve benzeri diğer ihlaller), - Aracın alkol veya uyuşturucu madde etkisi altında kullanılması,
• Araçta taşınan bir yükün hasara veya kazaya sebep olması,
• Aracın dikkatsiz ve tedbir alınmaksızın kullanılması (yağışlı havalarda yol şartlarına göre hız ayarlamasının yapılmaması, öndeki aracın en az emniyet mesafesinden takip edilmemesi ve benzeri diğer kullanımlar),
• Meydana gelmiş bir kazanın veya çalınma durumunun anında müşteriye verilecek olan irtibat telefonlarına bildirilmemesi, aracın kaza yerinde terk edilmesi (doktor raporu ile saptanmış engelleyici bir durum olması durumu hariç),
• Meydana gelen bir kazada ilgili makamlardan 48 saat içerisinde gerekli raporların (trafik ve alkol raporu) alınmaması, - Aracın çalınması durumunda orijinal anahtarının ve ruhsatının teslim edilememesi.
• Onay alınmaksızın ve kira süresinin bitmesine rağmen aracın teslim edilmemesi,
• Aracın içerisinde taşınan yüklerden ötürü araçta veya karşı tarafta bir hasar oluşması,
• Lastik, cam veya farda hasar meydana gelen hasarlar Muafiyetli Kaza Sigortası içerisine dahil değildir. Bu sigorta ayrıca satın alınabilir.

Fiyatlarına hariç olan hizmet ve ürünler

- Tam Kaza Sigortası (TKS)

Kaza durumunda, 750 TL' lik kiracı sorumluluğunu ortadan kaldıracağı gibi, çarpışmaya bağlı olmadan meydana gelen 750 TL .'ye kadar olan hasarları (park yeri, lastik -cam- far hasarları vb) müşteri beyanı ile polis raporuna gerek kalmaksızın teminat kapsamına alır. 5 euro /gün ödenerek bu sigorta satın alınabilir.

- Lastik Cam Far Sigortası (LCF)

Aracın camları ve lastiklerinde bir hasar olması risklerini kapsar. Bu sigortadan faydalanmak için tüm kira süresini kapsayacak şekilde 1 defa 15 euro ücret talep edilir

- Tek Yön Ücreti

Aracın Kiralandığı şehirden farklı bir şehirde teslim edilmek istenmesi durumunda tek yön ücreti uygulanır. (Lütfen uygunluk için sorunuz)
0 - 50 km 40.00 TL + km başına 0.40 TL (İstanbul şehir içide dahil)
50 - 100 km 50.00 TL + km başına 0.40 TL
100 - 500 km 100.00 TL + km başına 0.40 TL
500 km ve sonrası 150.00 TL + km başına 0.40 TL

- İlave Sürücü

Ehliyet ve kimlik bilgilerinin  gösterilmesi, sözleşmeye kaydı ve kiralama ön şartlarına uyması halinde ( depozito ön şartı hariç ) tüm kira süresinide kapsayacak şekilde ilave sürücü tahsis edilebilir.

- Bebek ve Çocuk Koltuğu

Araçlara bebek ve çocuk koltuğu sağlanabilmektedir. Rezervasyonunuz esnasında belirtmeniz halinde 10 güne kadar günlük 10 TL,  10 günden sonrası ücretsizdir alınan ücret 10 TLden az olamaz 100 TL yi geçemez.

- Kira Kontratında Değişiklik Talepleri

Kiralama fiyatı ve verilen rezervasyon onayı başlangıçta anlaşılmış olan koşullara göre verilmiştir. Bu koşullarda talep edilebilecek bir değişikliği operasyonel olarak karşılayabilmenin mümkün olmadığı durumlarda ( aracın rezervasyonunun olması, bakım kilometresinin gelmesi vb.) bu talep karşılanamayabilir. Değişiklik talebi kabul edilmiş olsa dahi bu durum başta belirlenen fiyat hesaplamasını değiştireceği için ek bir ücret talep edilebilir veya erken dönüşlerde iade yapılamayabilir. Aşağıdaki koşullardan herhangi birisinde meydana gelebilecek bir değişiklik kiralama şartlarını değiştirebilir.

• Dönüş tarihinin ve saatinin değiştirilmesi (uzatma/erken dönme)
• Dönüş şehri değişikliği
• Araç grubu değişikliği
• Kontrata ilave sürücü eklenmesi talebi
• Saat Farkı

- Kiralama süresi en az 48 saattir.

- Her bir saatlik geç teslim için günlük kiralama bedelinin 1/3 ü kadar bir tutar talep edilebilir. Üç saat ve sonrası gecikmeler için 1 tam gün ücreti alınır. 

- Araç tesliminde onay alınmaksızın yaşanan gecikmeler Sigortadan Yararlandırma Teminatının ( Tam veya Muafiyetli Kaza Sigortası ) devre dışı kalmasına yol açabileceği gibi ilave saat farkı ücretinin de doğmasına sebep olabilecektir.
- Kirli gelen araçtan 15 TL Yıkama Ücreti alınır.
 

- Diğer Operasyonel Ekstralar

Yolculuğunuz esnasında ihtiyaç olabileceğini düşündüğünüz hizmetleri rezervasyon sorumlularımıza iletmeniz halinde fiyat ve uygunluk durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. ( müzik cd , masaj koltuğu ,Oto buzdolabı , oto su ısıtıcısı , tavan üstü bagaj , bagaj lastiği ve benzeri özel talepleriniz )
Sitemizden yapmış olduğunuz rezervasyonlar "Araç Kiralayabilme Şartları", "Fiyat Koşulları" ve "Site Kullanım Şartları"nın tarafınızdan okunup kabul edilmesi halinde geçerlidir .


Ayrıca Elazığda çok kaliteli oto kiralama hizmeti sunan Elazığ Mert Oto Kiralama'yı da ziyaret etmelisiniz.
 

Rezervasyon Destek Hattı

+90 212 855 50 49
+90 532 366 10 60
 
 
Trafik Sigortası
Araç Hasar Sigortası
Havaalanı Teslim Ücretleri
Kiralama için neler gerekli?
Pasaport
Ehliyet
Nüfus Cüzdanı
Google arama motorundan beylikdüzü rent a car olarak Otomobil kiralama sorgulaması yaptım ve swi...
daha sonradan araç tesliminde ilave ücretler talep edilmiyor. Fiyatlariniza Hersey Dahildir.
site güzel olmuş elinize sağlık Fiyatlariniz, yukaridaki verdiginiz bilgilere göre otomatik hes...
Site güzel olmuş
SWİSS OTO KİRALAMA
Gsm : +90 532 366 10 60
Online kiralayın veya +90 212 855 50 49
Rezervasyon Merkezi'mizi arayın
Araba Kiralama
Atatürk Havalimanı Kiralama
Sabiha Gökçen Kiralama
İstanbul Araba Kiralama
Diğer Bilgiler
Kiralama Şartları
Transfer
Araclar ve Fiyatlar
İletişim
Biz Sizi Arayalım?
İletişim Formu
Müşteri Hizmetleri
Ekonomik sınıftan, Lüks sınıfa kadar birçok otomobil çeşidiyle sizlere en iyi araba kiralama hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Hava Durumu
Yol durumu
İller arası mesafe

© 2012 Swiss Oto Kiralama. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarımı Teknet Tasarım
arackiralamaprogrami.com sistemi ile hazırlanmıştır.